heatingas-viessmann-oras-vanduo-silumos-siurbliai

Efektyvus, ilgaamžis, galingas, bet taupus, labai tylus ir lengvai valdomas

tai viskas, ko reikia nepriekaištingai namų šildymo sistemai ir visa tai sutalpinta į Viessmann oras-vanduo šilumos siurblius.

Oras-vanduo šilumos siurbliai

heatingas-viessmann-oficialus-partneris-lietuvoje

Iki pat rugsėjo mėnesio visiems šilumos siurbliams taikoma speciali kaina!

Efektyvus

Lengvai valdomas

Taupus

Paprastas montavimas

viessmann oras-vanduo silumos siurbliai namams heatingas

Nesvarbu, ar renovuojate, ar statotės naują namą, Oras-vanduo šilumos siurbliai išlieka geriausiu pasirinkimu.

Tiek grindiniam, tiek radiatoriniam šildymo būdui. Atsižvelgiant į šildymo išlaidas, patogumą ir sistemos valdymą.

Tai visavertė šildymo sistema, leidžianti visiškai atsiriboti nuo šildymo rūpesčiu, kuriai nereikia jokios alternatyvios sistemos.

Svarbiausia sąlyga: tinkamai parinktas šilumos siurblys ir gerai apšiltintas namas – tada ir šilumos siurblio efektyvumas bus aukščiausias, o ir šildymo išlaidos gerokai sumažės.

Draugiškas tiek aplinkai, tiek kaimynystei veikimo principas

Šilumos siurbliai pasirinkimas žiūrintiems į švarią kaimynystę mažinant oro taršą, jokio CO2, taip pat prisidedant prie globalios iniciatyvos prieš klimato kaitą. Ekologiška sistema suderinama su galimais ateities sprendimais (pvz.: saulės elektrine)

oras vanduo naujo standarto silumos siurbliai draugiski aplinkai galingi ir taupus heatingas.lt
heatingas-oras-vanduo-silumos-siurbliai-veikimo-principas

Išorinis, lauke esantis, siurblys įsiurbią orą įrenginyje esantis kompresorius ji padidina iki reikalingos temperatūros per kondensatorių perduodama patalpų bei vandens šildymui.

Oras-vanduo šilumos siurbliams tampant standartiniu pasirinkimu, namų savininkams pagrindiniu klausimų išlieka: kokį šilumos siurblį rinktis?

Svarbiausia, nesirinkite šilumos siurblio vien dėl to, kad tokį turi kaimynas, draugas ar pažįstamas. Rinkitės nemokamą „Heatingas“ eksperto konsultaciją, gerokai objektyvesniems patarimams.

Paskaičiuokite, kokio galingumo šilumos siurblio reikės Jūsų būstui

Paprasta, bet pakankamai tiksli skaičiuoklė leis lengvai sužinoti reikiamą šilumos siurblio galingumą.


Namo šildomas plotas, m2

Energetinė namo klasė

Šildymo būdas

Rekomenduojamas siurblio galingumas
0 kW
Šilumos poreikis
0 kW

Gauti atsakymai yra preliminarūs, tačiau pakankamai artimi tiksliems. Visiškai pasitikėti skaičiuoklės duomenimis – nereikėtu. Tikslų šilumos siurblio galingumą Jūsų būstui gali nustatyti tik šildymo sistemų ekspertas, kuris įvertinęs namo charakteristiką, galės nustatyti tikslų šilumos poreikį.

Skaičiuoklė yra pritaikyta tik Viessmann įrenginių rekomenduojamam šilumos siurblio galingumui nustatyti pagal oficialius gamintojo nominalios galios* duomenis.

Skaičiuoklė atsižvelgdama į preliminarų šilumos poreikį, randa nominalią šilumos siurblio galią nemažesnę negu šilumos poreikis ir rekomenduoja artimiausią šilumos siurblio galingumą.

*Nominali galia nusako realų šilumos siurblio galingumą prie -7 laipsnių šalčio.

Šaunu, vieną atsakymą jau turite! O mes turime Jums nuostabų kainos pasiūlymą, reikiamam šilumos siurblio galingumui ir pilną montavimo, paleidimo ir techninės priežiūros paslaugų komplektą. 

Pilnas šildymo sistemos įrengimas Jūsų namams

Mūsų patyre ir kvalifikuoti šildymo sistemų specialistai įrengs nepriekaištingai veikiančią Jūsų namų šildymo sistemą. Atitinkančią visus gamintojo keliamus reikalavimus, siekant išnaudoti maksimalų sistemos našumą.

Nuostabi profesionalų komanda! Labai atsakingai atliko visus darbus ir argumentuotai padėjo pasirinkti tinkamiausią šilumos siurblį. Sistemos veikimas nepriekaištingas ir labai paprastas. Nuoširdžiai dėkoju ir rekomenduoju "Heatingą".
namo-savininke
Kristina
Namo savininkė, Vilnius
Autonominis dujinis šildymas heatingas.lt

Įrengę šildymo sistemą supažindinsime ir apmokysime su labai paprastu įrangos valdymu. Prižiūrėsime ir užtikrinsime nepriekaištingą įrangos veikimą visą tarnavimo laikotarpį.

Darbų kaina tiesiogiai priklauso nuo darbų apimties ir sudetingumo, todėl yra kiekvienu atveju individuali. Preliminari montavimo darbų kaina nuo 500 €.

Atsakingas požiūris į Jūsų turtą

Šildymo sistemos diegimas yra visiškai saugus, tačiau siekiant užtikrinti aukščiausią įrengimo darbų ir saugumo lygį, visi atliekami montavimo darbai yra drausti civiliniu draudimu. Jūsų turtas visiškai saugus nuo nemalonių ar netikėtų situacijų susijusiu su sistemos diegimu.

Patikėkite visus montavimo darbus mums. Ilgametė patirtis leidžia pritaikyti, laiko patikrintus sprendimus, Jusų būsto šilumai užtikrinti.

Diegiame tik patikimiausius Oras-vanduo šilumos siurblius

EHPA kokybės ženklas

EHPA (Europos šilumos siurblių asociacija), patvirtina, kad Viessmann šilumos siurbliai atitinka kokykės ženklinimo reglamento reikalvimus ir yra vieni našiausių šilumos siurblių, pagal našumo koeficientą(COP), rinkoje.

viessmann-ehpa-patvirtinta

Pavydėtinas Viessmann šilumos siurblių našumo koeficientas, kuris neišaugina šildymo sąskaitų net ir šalčiausiais metų mėnesiais.

Įsirenkite kokybišką, patikimą ir visavertę šildymo sistemą, kuri Jūsų nenuvils nei šaltuoju, nei karštuoju metų laiku.

Gaukite Jums pritaikytą pilną šildymo sistemos diegimo pasiūlymą

Visiems Viessmann šilumos siurbliams taikoma speciali kaina

 • Oras-vanduo šilumos siurbliai

  Vitocal 111-S

  5.300,007.800,00
 • Oras-vanduo šilumos siurbliai

  Vitocal 100-S

  4.300,006.400,00
 • Oras-vanduo šilumos siurbliai

  Vitocal 200-S

  5.300,008.300,00
 • Oras-vanduo šilumos siurbliai

  Vitocal 222-S

  6.600,009.600,00

Palankios sąlygos lizingui

Mūsų partneris Mokilizingas.lt suteiks palankias sąlygas šildymo sistemos įsigyjimui lizingu.

Mokilizingas - heatingas.lt partneris

Pilnas parinkimo, įrengimo ir techninės priežiūros darbų komplektas