Autonominis Dujinis Šildymas

Autonominė dujinio šildymo sistema – modernus, ekonomiškas ir nereikalaujantis jokių papildomų rūpesčių sprendimas Jūsų namų šildymui. Minimali sistemos priežiūra, pilnai automatizuotas nepriklausomas dujinis šildymas balionais, paprastas tempretatūros valdymas – leis visiškai užmiršti vargus susijusius su namo šildymu. 

Gaukite Jums pritaikytą pasiūlymą per 5 minutes

dujines sildymo sistemos montavimas heatingas.lt

Greitas ir paprastas montavimas

duju balionu pristatymas heatingas.lt

Nepertraukiamas dujų tiekimas

paprastas dujinio sildymo valdymas

Dar paprastesnis valdymas

nuotolinis autonomines dujines sildymo sistemos valdymas

Nuotolinis temperatūros reguliavimas

Dujinis šildymas - komfortas su minimalia priežiūra

Dujinio šildymo sistema geriausias pasirinkimas visiems norintiems atsiriboti nuo kieto kuro katilų sukeliamų rupesčių, sutaupyti šimtus valandų per metus ir naudotis moderniu, komfortišku ir ekologišku šildymo sprendimu. Išmanus ir prie Jūsų poreikių prisitaikantis temperatūros valdymas leis sutaupyti iki 20% šildymo išlaidų.

Paprastas šildymo sistemos įrengimas, dar paprastesnis valdymas

Ilgametę montavimo darbų patirtį turintis specialistai greitai, paprastai ir, svarbiausia saugiai, įrengs šildymo dujų balionais sistemą, kurią sudaro: lauke montuojamas išorinis dujų tiekimo įrenginys, kuriame laikomi propano dujų balionai, vidaus patalpose įrengtas ekonomiškas kondensacinis dujinis katilas bei automatinis valdymo modulis. Sistemos montavimas atliekamas per 1-2 dienas.

Įrengę šildymo sistemą supažindinsime ir apmokysime su labai paprastu įrangos valdymu. Prižiūrėsime ir užtikrinsime nepriekaištingą įrangos veikimą visą tarnavimo laikotarpį.

Autonominis dujinis šildymas heatingas.lt
Saugus ir kokybiskas dujines sildymo sistemos irengimas

Kokybiškas ir saugus šildymo sistemos įrengimas

Šildymo sistemos diegimas yra visiškai saugus, tačiau siekiant užtikrinti aukščiausią įrengimo darbų ir saugumo lygį, visi atliekami montavimo darbai yra drausti civiliniu draudimu. Jūsų turtas visiškai saugus nuo nemalonių ir netikėtų situacijų susijusiu su sistemos diegimu.

Pilną šildymo dujomis sistemą sudaro:

Šildymo dujų balionais namo sistema
Autonominio dujinio šildymo namo sistema

Gaukite Jums pritaikytą pasiūlymą per 5 minutes

Namo šildymas dujų balionais, dujų pristatymas

Nepertraukiamas dujų balionų tiekimas

Įsirengusiems išmaniąją dujinio šildymo sistemą garantuojame nepertraukiamą dujų tiekimą!
Dujų balionų sistemą sudaro 2 balionų grupės. Iš pradžių dujos tiekiamos iš pagrindinės balionų grupės, pasibaigus dujoms pagrindinėje propano dujų balionų grupėje sistema automatiškai persijungs į pilną rezervinę dujų balionų grupę. Tuo pačiu metu jūs apie tai būsite informuojamas SMS žinute. Tokią pačią SMS žinutę gaus ir mūsų specialistai, kurie susisiekus su Jumis, atvyks pakeisti tuščių balionų naujais.

Taip bus užtikrintas nepertraukiamas jūsų namų šildymas, o jums nereikės rūpintis dėl dujų balionų įsigijimo ir keitimo.

Diegiame vokišką pilnai sertifikuotą įrangą

Dujinio šildymo sistemai diegiame pilnai sertifikuotus vokiškus „Viessmann” kondensacinius dujinius katilus pasižyminčius: efektyvumu, ilgaamžiškumu, gražiu dizainu, tyliu veikimu, todėl gali būti lengvai priderinami ir integruojami bet kuriose namų patalpose.
Kondensacinių dujinių katilų – veikimas paremtas papildomos šilumos gavimu iš vandens garų kondensacijos, išsiskiriančios išeinant išmetamosioms dujoms. Tai leidžia sutaupyti dar daugiau energijos ir šildymo sąnaudų.

Dėl dujiniuose katiluose įmontuotų šilumokaičių, pagamintų iš itin aukštos kokybės grūdinto plieno, įrengimai tarnaus ilgus metus. Šviečiantis skystųjų kristalų liečiamas ekranas leis patogiai stebėti įrenginio duomenis ir lengvai valdyti sistemą.

Kondensacinis dujinis katilas dujinis šildymas viessmann
Viessmann - heatingas.lt partneris

Kodel "Viessmann"?

„Viessmann” kondensaciniai dujų katilai atitinka aukščiausius technologinius, efektyvumo ir ilgaamžiškumo standartus. Tai vieni patikimiausiu katilų. „Viessmann” turi vieną iš didžiausių ir profesionaliausių servisų Lietuvoje, praktiškai tariant, jei šildymo sezonu metu įranga pradėjo veikti neefektyviai dėl mechaninių priežasčių, problemos ar gedimo keitimas atliekamas operatyviai ir greitai.

Gaukite Jums pritaikytą pasiūlymą jau šiandien

Daugiau jokio vargo - tik komfortas ir sumažėjusios šildymo išlaidos

Šildymas dujomis

Daugiau jokio vargo su kieto kuro katilais ir jų priežiūra. Įsirengę autonominę dujinio šildymo sistemą pamiršite visus vargus susijusius su namų šildymu. Ekologiška šildymo sistema neterš nei aplinkos, nei kaimynystės. Moderni sistema ir išmanus temperatūros  reguliavimas leis sutaupyti iki 20% šildymo išlaidų.

Koks dujinės šildymo sistemos įrengimo procesas?

Pateikiame 7 žingsnių procesą nuo pradžios iki sėkmingo sistemos įrengimo. 6 iš 7 žingsnių atliekame mes, Jums tereikia žengti pirmąjį.

1. Gauname užklausą
Jūs pateikiate užklausą, paspaudę "Gauti Pasiūlymą", ir užpildote paprastą, vos kelias minutes truksiančią, užklausos formą.
Gauti Pasiūlymą
2. Įvertiname užklausą
Gavę užklausą, paprastai ją įvertiname per kelias valandas. Susisiekiame su Jumis, pateikiame pasiūlymą, rekomendacijas ir suteikiame detalią konsultaciją.
Gauti Pasiūlymą
3. Atvykstame apžiūrėti objekto
Atvykstame apžiūrėti objekto, įvertinti saugumo reikalavimus ir suplanuoti reikiamus darbus. Atliekame apžiūrą nemokamai.
Gauti Pasiūlymą
4. Suplanuojame reikiamus darbus
Suplanuojame šildymo sistemos įrangos montavimo darbus ir patvirtiname su Jumis
Gauti Pasiūlymą
5. Sumontuojame įrangą ir apmokome ją naudotis
Sumontuojame šildymo sistemą, supažindiname su labai paprastu įrangos valdymu ir apmokome kaip ją naudotis.
Gauti Pasiūlymą
6. Tiekiame dujas
Pasibaigus dujoms pagrindinėje dujų tiekimo grupėje, atvežame ir pakeičiame juos naujais. Užtikriname nepertraukiamą Jūsų namų šildymą.
Gauti Pasiūlymą
7. Atliekame garantinį ir po garantinį aptarnavimą
Jūsų namus šildo moderni, komfortiška ir ekologiška dujinio šildymo sistema. Mes atliekame garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
Gauti Pasiūlymą
Previous slide
Next slide

Kodėl reikia įvertinti gyvenamąjį namą prieš montuojant dujinio šildymo sistemą?

Dujiniam šildymui keliami pakankamai griežti reikalavimai, todėl kiekvienas atvejis individualus, norint tinkamai ir saugiai įrengti sistemą, gyvenamąjį namą prieš sistemos diegimą turėtų įvertinti specialistas. Mūsų specialistai įvertins Jūsų namą visiškai nemokamai.

Kokia pilnai įrengtos šildymo sistemos kaina?

Pilnai įrengtos namo šildymo sistemos dujomis kaina priklauso nuo pakankamai nemažai faktorių, tokių kaip: šildomas plotas, namo energetinė klasė, įrangos komplektacija, montavimo darbų apimtis, dabartinio šildymo būdo, ar yra galimybė įrengti dujinio šildymo sistemą. Tikslią kainą būtų galima įvertinti tik sužinojus individualius namo duomenis ir šildymo poreikius. Minimali įrangos kaina 2850€.

Ar galiu įsigyti dujinio šildymo sistemą lizingu?

Taip. Mūsų partneris Mokilizingas.lt suteiks palankias sąlygas šildymo sistemos įsigijimui lizingu.

Mokilizingas - heatingas.lt partneris

Sužinokite autonominio dujinio šildymo sistemos kaina savo namui jau šiandien

Užtruksite vos kelias minutes

Dažnai užduodami klausimai

Taip. Dujinio šildimo sistema tinka tiek grindiam, tiek radiatoriniam šildymui. 

Taip, dujinio šildymo sistema gali tiekti dujas ne tik dujiniam katilui, bet ir viryklei.

Draudžiama įrengti suskystintas dujas naudojančius dujinius prietaisus patalpose, kurių grindų altitudė yra žemiau žemės lygio.

Taip, šildymo dujų balionais sistema yra visiškai saugi. Mūsų diegiama šildymo sistema atitinka visus saugumo reikalavimus. Dujų balionų spintoje yra sumontuotos specialios dalys saugančios nuo dujų nuotekio, taip pat yra sumontuotas dujų nuotekio detektorius, kuris pajutęs nuotėkį automatiškai stabdo dujų tiekimą.

Taip, dujinio šildymo sistemą galima įrengti name, kuriame jau yra kita šildymo sistema. Abi šildymo sistemos gali būti naudojamos periodiškai.

Taip, dujinis šildymas tinka tiek patalpų šildymui, tiek karšto vandens ruošimui. Yra dvi galimybės: jungti prie boilerio arba momentinis vandens ruošimas.

Dujų sąnaudos labai priklauso nuo: šildomo namo ploto, namo energetinės klasės, individualių šildymo poreikių, oro temperatūros(lauko) ir pan. Tačiau vidutiniškai sunaudojama nuo 2 dujų balionų.

Turite daugiau klausimų apie dujinį šildymą? Maloniai į juos atsakysime

Gaukite Jums pritaikytą pasiūlymą jau šiandien